ORAC

"Dekoracja wnętrz: tutaj leży nasze serce."

Od ponad 50 lat ORAC z wielką pasją pracuje nad rozwojem i produkcją dekoracyjnych wykończeń do wnętrz.

„Tam, gdzie większość ludzi widzi gołą ścianę, my widzimy puste płótno”.

Filozofia firmy? Pobudzanie kreatywności i inspirowanie użytkowników do tworzenia wyjątkowych przestrzeni podkreślających ich osobowość. Produkty Orac Decor® sprawiają, że jest to możliwe i proste dzięki łatwej instalacji, wszechstronności i łatwości użytkowania. Od funkcjonalnych listew przypodłogowych po charakterystyczne listwy gzymsowe: ORAC oznacza całkowitą swobodę twórczą w oparciu o własny styl i osobowość.

Obietnica

Silny nacisk na design i nienasycony głód innowacji: to siły napędowe, które uczyniły Orac® jednym z wiodących graczy w sektorze dekoracji.

„Rób, co chcesz, gdzie chcesz, a zawsze będziesz wyjątkowy dzięki indywidualnemu rozwiązaniu, które tworzysz. Umożliwianie tego jest esencją Orac Decor®”

Orac Decor® pozwala wprowadzić do domu piękne, wysokiej jakości i trwałe wzornictwo. Dąży do ciągłego doskonalenia we wszystkich obszarach. W teorii jest to proste, ale w praktyce misja firmy wymaga dużego wysiłku – od rozwoju produktu po obsługę posprzedażną. W każdym dziale uwaga skupia się na kliencie. Firma ma tylko jeden cel: osiągnąć osobiście udekorowaną przestrzeń i entuzjastycznego klienta.

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do naszych salonów