NMC

Wczoraj - dzisiaj - jutro

Kiedy w 1950 r. Gert Noel wraz ze swoim wspólnikiem Raymondem Marquetem założył firmę Noël Marquet & Cie SA w małej belgijskiej wiosce Hauset, nie mógł przewidzieć, że 70 lat później firma, która na początku zajmowała się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego, przekształci się w działającą na ponad 100 rynkach grupę specjalizującą się w produkcji i sprzedaży pianek syntetycznych.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań niezwykle różnorodne i precyzyjnie wykonane elementy dekoracyjne, początkowo tworzone na niewielką skalę, stały się dostępne dla szerokiego grona klientów. Kolejnym krokiem było stworzenie marki NOËL & MARQUET, która czerpie z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu, a zarazem gwarantuje najwyższą jakość produktów, usług i doradztwa. Bogate, a zarazem przemyślane portfolio produktów jest owocem wielu lat działalności w obszarze projektowania i opracowywania innowacyjnych rozwiązań, nieustannego dążenia do rozwoju i dbałości o najwyższą jakość.

Dom to życie

To Ty decydujesz, jak chcesz żyć. Dlatego firma oferuje cały wachlarz pomysłów na dom i na życie. Każdy znajdzie coś dla siebie. By żyć dobrze i wygodnie. Niezależnie od upodobań i gustu. Od klasyki po nowoczesność. Do każdego wnętrza, spełniając wszelkie wymagania. Z dbałością o najwyższą jakość. Umożliwiając kreatywność w tworzeniu atrakcyjnych przestrzeni.

Elementy dekoracyjne NOËL & MARQUET to rozwiązania, które umożliwią kreatywne projektowanie i pozwolą zamienić dowolne wnętrze we własną przestrzeń życiową, niezależnie od upodobań i preferowanego stylu. Każde wnętrze – urządzone w nowoczesnym, klasycznym lub ponadczasowym stylu, surowe lub przytulne – można udoskonalić dzięki produktom NOËL & MARQUET, które idealnie sprawdzą się w kuchni, salonie, łazience, a nawet w przestrzeniach publicznych, takich jak restauracje czy hotele.

Odpowiedzialność

NMC, jako firma rodzinna, zawsze była świadoma swojej odpowiedzialności wobec przyszłych pokoleń. Dlatego firma Przyjęła zobowiązania w zakresie efektywności energetycznej, zrównoważonego rozwoju i ochrony klimatu. Specjaliści kontrolują każdy etap pracy i dążą do jego optymalizacji: od opracowywania produktów NOËL & MARQUET, przez procesy ich wytwarzania, aż po sprzedaż: NMC korzysta z energii pochodzącej z własnego systemu fotowoltaicznego – 100% zielonej energii. Ich własny zakład recyklingu zapewnia niemal 100-procentowy odzysk odpadów Zastosowanie zamkniętego obiegu wody minimalizuje jej zużycie. NMC posiada certyfikat ISO 14001, który jest międzynarodową normą dla systemów. Wszystkie produkty NOËL & MARQUET posiadają certyfikat BREEAM (ARSTYL®, WALLSTYL®, NOMASTYL®). Listwy cokołowe NOËL & MARQUET zostały nagrodzone znakiem ekologicznym „Błękitny Anioł” jako produkt nisko- emisyjny i nieszkodliwy dla zdrowia.

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do naszych salonów