FB
Google Plus

Aktualności

Tapety Albert Van Luit już w Polsce!

Albert Van Luit to kolejna po Shand Kydd, Sanitas i Imperial renomowana marka tapet do wnętrz, która zawitała do Polski. To również kolejny brand należący do kanadyjskiego koncernu Blue Mountain, światowego potentata w produkcji tapet. Od października wzory sygnowane logo AVL dostępne są w salonach firmowych B.M. Polska. Albert Van Luit oferuje niezwykle szerokie portfolio wzorów tapet, które współgrają zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wystrojem wnętrza.  Wszystkie wzory tapet sygnowane marką Albert Van Luit zobaczyć można pod adresem: http://www.avlwallpaper.com/ .

 

Z myślą o wygodzie swoich klientów Albert Van Luit przygotował oryginalny, intuicyjny system ekspozycji. Wzory tapet podzielone zostały na cztery zasadnicze rodziny kolorystyczne: „Coolhues” (zimne) , „Warm Schades” (ciepłe) , „Neutral Tints” (neutralne) i „Deep Tones” (głębokie). W ramach każdej z rodzin kolorystycznych tapety usystematyzowane zostały pod względem tematyki i stylistyki. Dzięki temu doskonale wiemy, w której księdze znajdziemy wzory nowoczesne, klasyczne, z fakturą, czy z motywami roślinnymi. Taka forma prezentacji zdecydowanie ułatwi, a zarazem przyspieszy wybór odpowiedniej tapety, bez potrzeby przeglądania bardzo wielu, ciężkich ksiąg z wzorami.

Tapety Albert Van Luit wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Obok wyjątkowo dekoracyjnych, klasycznych tapet papierowych dostępne są tapety winylowe o doskonałych parametrach mechanicznych, wysokiej odporności na uszkodzenia i usuwanie zabrudzeń. Z kolei tapety na fizelinie „non – woven” charakteryzują się miłą fakturą i są bardzo łatwe w użytkowaniu. Wszystkie tapety z oferty marki Albert Van Luit są przyjazne środowisku naturalnemu i bezpieczne dla zdrowia domowników.

Wyłącznym dystrybutorem tapet marki Albert Van Luit (należącej do koncernu Blue Mountain) jest firma B.M. Polska. Produkty marki Albert Van Luit dostępne są w salonach firmowych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.bmpolska.com.


O firmie:
Blue Mountain to kanadyjski producent eleganckich tapet do wnętrz. Koncern skupia szeroką gamę uznanych marek, m.in. Imperial, Shand Kydd, Katzenbach & Wareen, Sterling Prints, Albert Van Luit & Company, Sunworthy, Waverly, Gramercy i Sanitas. Ofertę firmy wyróżnia bardzo wysoka jakość produktów oraz czytelny i wygodny system ekspozycji „Designed by Color”. Kreatywność zespołu oraz autorski system kontroli jakości sprawiły, że Blue Mountain zdobył pozycję niekwestionowanego lidera w Ameryce Północnej w segmencie tapet z 28% udziałem w rynku.

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal