FB
Google Plus

Aktualności

SUPER RABAT DLA DZIECIAKA!


W dniach 29.05.2017 – 05.06.2017 produkty wymarzone do dziecięcych pokoi dostępne są z rabatem 20% w naszych salonach firmowych ( lista sklepów poniżej).

1500 odcieni wyobraźni
Dzieciaki uwielbiają rysować, a że ich inwencja ma rozmiary proporcjonalnie odwrotne do ilości lat, z radością porywają się na duże formaty. Najlepiej na ścianie?. Wiedząc o ich pasji stworzyliśmy farbę tablicową CHALKBOARD PAINT 308, która nie tylko stanowi tło do rozwijania zdolności plastycznych, ale także jest prawdziwą ozdobą wnętrza. Czy wiesz, że jako jedyni na rynku posiadamy farbę tablicową w palecie kolorystycznej obejmującej 1500 odcieni? Dzięki niej wyczarujecie takie cuda, jak "analogowy laptop" przygotowany przez Martę z Hoo Hooo Things:

Ściany pełne pomysłów
 
Lepiej rysować czy przypinać? Z MAGIC BOARD SYSTEM nie musimy wybierać. Kompletny system zawierający farbę tablicową w wybranym kolorze, tapetę magnetyczną o ekstremalnej sile przyciągania magnesów i klej z barwnym znacznikiem to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którym marzy się ściana do robienia moodboardów z prawdziwego zdarzenia. Ostrzegamy – MAGIC BOARD SYSTEM to marzenie wszystkich dzieci, także tych całkiem dorosłych!100% naturalnie
 
Jeśli Wasze dzieci mają skłonności do alergii lub chorób górnych dróg oddechowych, stworzenie przestrzeni wolnej od czynników drażniących jest podstawą. Z pomocą przychodzi NATURA – ekologiczna, bezwonna farba o czystej formule nie zawierającej Lotnych Związków Organicznych, niezależnie od koloru! Jeśli dodamy, że za zdrową recepturą idzie doskonałe krycie, krótki czas schnięcia i świetna odporność, to mamy produkt skrojony na miarę potrzeb naszych dzieci.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych i skorzystania z oferty -20%!Showroom BM Polska – ul. Okrężna 36 lok. 1, Warszawa
Salon BM Polska – ul. Połczyńska 100, Warszawa
JML Color – ul. Bartycka 175, Warszawa

„BM Color” – ul. Zegrzyńska 15B, Jabłonna
Salon BM Polska – Al. Zwycięstwa 269, Gdynia
Salon BM Polska – ul. Zakopiańska 56, Kraków
Salon BM Polska – ul. Inżynierska 45, lokal U17, budynek Corte Verona, Wrocław


*Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Zdjęcia: Hoo Hooo Things, materiały prasowe Benjamin Moore
 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal