FB
Google Plus

Aktualności

Ren-Mat w Gronie Partnerów Handlowych Benjamin Moore!

Ren-Mat w wyjątkowym Gronie Partnerów Handlowych Benjamin Moore!

Firma Ren-Mat postawiła tym razem na legendarną jakość i styl wprowadzając do swojej oferty produkty amerykańskiej marki Benjamin Moore.

Już od wejścia widać wyraźnie obecność nowej, ekskluzywnej marki która zagościła w eleganckim salonie sprzedaży zlokalizowanym przy ul. Poznańskiej 150 w Komornikach pod Poznaniem. 

„Obserwując trendy rynkowe oraz sytuację w segmencie farb, analizując potrzeby Naszych Klientów oraz wsłuchując się w opinie zaprzyjaźnionych projektantów  doszliśmy do wniosku, że w naszym portfolio jest miejsce na wyjątkową markę. Markę, która pozwoli nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, a jednocześnie otworzy nas na tę grupę odbiorców.
Wybór był oczywisty – Benjamin Moore.
Teraz świeżo po szkoleniu w centrali BM Polska w pełni zrozumieliśmy na czym polega czar i specyfika Benjamin’a oraz jakie są przewagi konkurencyjne. Mogę powiedzieć, że decyzja o wprowadzeniu nowej marki to pewnego rodzaju przejście na najwyższy poziom”
– tłumaczy Dariusz Matysiak, właściciel firmy.  

W atrakcyjnie zorganizowanej, klimatycznej przestrzeni salonu, w której wydzielono wygodne strefy do rozmów z Klientami, ustawiono poszczególne elementy wystroju dla marki Benjamin Moore.

Na części ścian ścian pojawiła się charakterystyczna szaro-malinowa kolorystyka, przestrzenny logotyp barwne kwiaty.

„Podświetlany ekspozytor dedykowany tajemniczej kolekcji kolorów Color Stories® to pierwszy w Polsce tego rodzaju prezenter w całej naszej sieci dystrybucji. Wspomniana paleta licząca 240 odcieni stanowi przełom w nauce o barwach i zapewnia niepowtarzalną grę odcieni na ścianie pod wpływem pór dnia i roku oraz rodzaju oświetlenia. Color Stories® w połączeniu z linią farb AURA dla której został stworzony najlepiej oddaje swoisty hologram marki Authentic Color” – wyjaśnia Artur Nowak, Dyrektor marketingu Benjamin Moore Polska.       

Już niebawem reklamy marki Benjamin Moore pojawią się także w przestrzeni zewnętrznej, a przy salonie powiewać będzie elegancka flaga.
Wkrótce zamieszczone zostaną również stosowne informacje dotyczące produktów Benjamin Moore na firmowej stronie Ren-Mat.

Doskonale rozpoznawalna na wielkopolskim rynku firma „Ren-Mat” obsługuje liczne grono stałych klientów instytucjonalnych, ściśle współpracuje z biurami architektonicznymi, zapewnia doradztwo techniczne na placu budowy oraz pełne wsparcie w dobraniu kolorystyki. Podczas organizowanych szkoleń i seminariów szeroka wiedza pracowników przekazywana jest Klientom. 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!


REN-MAT
 
ul. Poznańska 150
62-052 Komorniki
 
tel.: +48 61 893 52 04
fax: +48 61 893 51 40
e-mail: komorniki@ren-mat.pl   

 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal