FB
Google Plus

Aktualności

POZNAJ NAJMODNIEJSZE KOLORY NA NOWY SEZON!

 
 
To już tradycja - co roku Benjamin Moore wybiera paletę 23 odcieni wyznaczającą trendy kolorystyczne w danym sezonie. 
 
 
Naturalnie kolor roku Caliente AF-290 odegra wyjątkową rolę, jednak w palecie “Color Trends 2018” mamy szerszą gamę czerwieni - od bladego różu do ciemnych czerwieni, które mogą zostać użyte na wielu odmiennych elementach w domu. Zresztą wspomniana gama kolorów zawsze pełniła ważną rolę w sztuce, designie, architekturze i z pewnością znajdzie kontynuację w przyszłości.  
 
 
W palecie trendów 2018 trzy odcienie neutralne doskonale równoważą odważne, zdecydowane kolory i jednocześnie ocieplają klimat wnętrz.
 
 
Kolekcja obejmuje również kilka chłodniejszych tonów takich jak szarości, miękkie zielenie i jasne niebieskie odcienie, które w zależności od sposobu i miejsca ich użycia mogą pozostać neutralne lub bardziej widoczne. 
 
 
 
 
W trendach na rok 2018 nie zabrakło słynnych złamanych bieli “Off-white”, które uzupełniają całą paletę kolorów, stanowiąc barwy wielu materiałów i tkanin. 
 
 
 
ODMIENNE STYLE I ESTETYKI - ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ... 
 
 
Nie tylko rozważamy wszechstronność i przydatność naszej palety kolorów, ale przyjrzymy się bliżej także innej zależności – jak wybrane odcienie oddziałują na zupełnie odmienne style i dwie różne estetyki. 
 
Po lewej stronie mamy przykład nowoczesnej elewacji, po prawej widzimy dom łączący tradycyjne i współczesne elementy architektoniczne.
 
Czy istnieje paleta kolorów pasująca do stylu każdego domu? 

Tego dowiesz się klikając tutaj! 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal