FB
Google Plus

Aktualności

Nowy salon sprzedaży farb marki Benjamin Moore w Lesznie

Serdecznie witamy w gronie Autoryzowanych Dystrybutorów Benjamin Moore Polska salon POLASZEK GROUP.

Perfekcjonista w każdym calu
Te słowa najlepiej oddają charakter Właściciela firmy, Łukasza Polaszka, oraz jego podejście do biznesu. Nie ma w tym stwierdzeniu ani trochę przesady - wystarczy odwiedzić salon zlokalizowany na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Lesznie, przy ul. Wiśniowieckiego 11, by zauważyć że najwyższa jakość usług jest tu priorytetem. Doskonała selekcja produktów, oferta będąca odpowiedzią na oczekiwania klientów i świetna obsługa sprawiają, że klienci z przyjemnością wracają do POLASZEK GROUP.

Praktyk mocno stąpający po ziemi
„Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, specjalizującą się w usługach remontowych i wykończeniowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesny sprzęt. W pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, terminowość oraz indywidualne podejście do realizowanych zleceń. Posiadamy ogromne doświadczenie, potwierdzone wieloma branżowymi certyfikatami. Pomimo, że od pewnego czasu w naszym punkcie sprzedaży oferujemy farby, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu dodatkowej marki. Marki, która z uwagi na bardziej niszowy charakter pozwoli nam się wyróżnić spośród tradycyjnych sklepów z farbami - wybór padł na amerykańskiego Benjamina. Oczywiście jako praktyk nigdy do końca nie zaufam folderom i opiniom, dopóki sam tego nie sprawdzę. Jak wypadły testy nowych farb w ofercie? Nietrudno zgadnąć”  – wyjaśnia Łukasz Polaszek.

Priorytet – zadowolony klient
Właściciel POLASZEK GROUP doskonale zna swoich klientów i buduje z nimi długofalowe relacje. Świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że polecenia konsumenckie mają ogromną moc sprawczą. Przekonał się o tym między innymi przy wykonywaniu tynków elewacyjnych imitujących podłoże drewniane.
„Zadanie nie było łatwe, ale daliśmy z siebie wszystko. Pierwszy perfekcyjne wykończony obiekt szybko znalazł uznanie w oczach sąsiadów, którzy chętnie polecali nas dalej. Nie ukrywamy, że tego typu rekomendacje są dla nas największą radością i równocześnie najlepszą reklamą. Teraz, po wprowadzeniu farb marki Benjamin Moore, będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeszcze wyższą jakość, co na pewno przełoży się na ilość pracy”
– z zadowoleniem dodaje Właściciel.  Na klientów odwiedzających salon w Lesznie czeka dedykowana marce Benjamin Moore strefa pełna kolorów.  Można w niej zapoznać się ze wszystkimi paletami barwnymi Benjamin Moore, sprawdzić jak w praktyce sprawuje się beton architektoniczny marki Colorado którym wykończona została część ścian, a także obejrzeć ekspozytory z dodatkowymi efektami dekoracyjnymi marek Candis, Texturline i Rival.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów!


POLASZEK GROUP Łukasz Polaszek
ul. Wiśniowieckiego 11, Leszno
tel.: 65 529 04 30, 609 600 288, 605 600 774
e-mail: info@polaszekleszno.pl

www: polaszekleszno.pl

fb: SalonFarbITynkow

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal