FB
Google Plus

Aktualności

"Moore" zaprasza do nowego salonu sprzedaży w Lublinie!

Firma Moore otworzyła nowy salon zlokalizowany przy ul. Skrajnej 4 w Lublinie. To specyficzne miejsce z klimatem.

Z jednej strony salon stanowi punkt sprzedaży ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore, z drugiej oferuje bogaty wachlarz dekoracji ściennych (efektów dekoracyjnych m.in. marek Candis, Texturline i Rival oraz tapet).

Dzięki nowoczesnej aranżacji wnętrze salonu zyskało bardzo atrakcyjny wygląd.

Zadbano o szczegóły: oryginalna kolorystyka ścian i sufitów, przestrzenny logotyp Benjamin Moore, przestronna i wygodna przestrzeń do relaksu oraz prowadzenia rozmów z architektami i wykonawcami, efektowne próbki dekoracji, księgi tapet oraz ekspozytor z tysiącami odcieni marki Benjamin Moore. To wszystko pozostaje do dyspozycji Klientów. 

Firma Moore świadczy również usługi w zakresie prac wykończeniowych (malowanie, tapetowanie, wykonywanie dekoracji ściennych, etc.). 

„Powstanie nowego salonu sprzedaży przy ul. Skrajnej traktuję jako osobisty sukces i ogromne wyzwanie. Nierozerwalnym elementem wpisanym w naszą działalność jest marka Benjamin Moore, zaskakująca innowacyjnymi technologiami wykorzystywanymi zarówno w produktach, jak i w szeroko rozumianej kolorystyce. Farby z linii Aura są tutaj najlepszym przykładem” - tłumaczy Marcin Urban, właściciel firmy MOORE.

„Od pewnego czasu dajemy Klientom możliwość wyboru odcieni z wyjątkowej kolekcji Color Stories. To niewiarogodne, jak łamiąc ogólnie przyjęte zasady można opracować gamę wiecznie żyjących, zmieniających się w ciągu dnia kolorów. Teraz odcienie ścian Naszych Klientów nigdy się nie znudzą" – dodaje Wojciech Mordarski, Kierownik salonu.  

W ofercie salonu znajdziesz szeroki asortyment ekskluzywnych farb, efektów dekoracyjnych, materiałów dekoracyjnych, tapet, emalii, lakierów oraz narzędzi malarskich.

W miłej atmosferze wybierzesz kolorystykę i produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

 

Dane teleadresowa salonu:

Moore Marcin Urban
ul. Skrajna 4, 20-802 Lublin
tel./fax.: +48 81 501 21 16
e-mail: biuroskrajna@moore.lublin.pl
www.moore.lublin.pl

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal