FB
Google Plus

Aktualności

Mieszkanie Jak Marzenie - "Mamy pomysł na Twoje wnętrze".

Klimatyczny salon.

Godzina 9.00. Ulica Gorkiego 26 w Szczecinie. W klimatycznym salonie sprzedaży firmy „Mieszkanie Jak Marzenie” pojawia się młoda, elegancka kobieta. Ciepło przywitana przez właścicielkę firmy pyta o farbę do aranżacji swojego nowego apartamentu.
W odpowiedzi otrzymuje filiżankę aromatycznej kawy i spędza 60 minut na miłej rozmowie.
Otoczona kolorystyką marki Benjamin Moore podejmuje ostateczną decyzję. Chwilę później opuszcza salon trzymając piękne opakowania farb z linii AURA®.

To początek intensywnego dnia pracy w salonie Beaty Kamińskiej, autoryzowanego, wieloletniego przedstawiciela ekskluzywnej marki Benjamin Moore na terenie woj. zachodniopomorskiego.

Oferta firmy „Mieszkanie jak Marzenie” obejmuje produkty które pozwalają na stylową aranżację wnętrz, od farb marki Benjamin Moore, poprzez tynki i efekty dekoracyjne, profile, sztukaterie, tapety, glazurę, płytki z kamienia naturalnego, do elementów wyposażenia łazienek.
Doborowe towarzystwo obejmuje takie marki jak Villeroy&Boch, Bisazza, Jasba, Peronda, Kludi, Esprit czy Joop.

Bo Klienci oczekują czegoś więcej...

Przede wszystkim jednak salon oferuje pomysły na własne wnętrze - od projektu po profesjonalne wykonawstwo.

„Pewien guru sprzedaży wypowiedział kiedyś sławetne zdanie – Nie sprzedawaj steku, sprzedawaj jego skwierczenie. Pozostaje tylko jedna kwestia - musimy mieć odpowiednie steki, aby otoczyć Klienta wyjątkowym, soczystym aromatem. To proste, bardzo obrazowe porównanie, jednak doskonale oddaje specyfikę sprzedaży ekskluzywnych produktów z segmentu Premium.

Najlepszym przykładem jest marka Benjamin Moore. To legendarne farby wśród których znajduje się prawdziwy diament – linia AURA. Kusi nie tylko przepięknym opakowaniem, ale przede wszystkim wyjątkowym efektem estetycznym i niespotykaną głębią odcieni. To topowa rodzina marki, którą upodobała sobie większość Moich Klientów, w zasadzie Klientek ;-).

Warto w tym miejscu wspomnieć o prawdziwym przełomie, którego dokonała marka Benjamin Moore w dziedzinie koloru, wprowadzając tajemniczą kolekcję Color Stories dedykowanej linii AURA. Te odcienie rzeczywiście opowiadają historie, ulegając pewnym zmianom pod wpływem pory dnia i roku..” – tłumaczy Beata Kamińska, właścicielka firmy.


Salon „Mieszkanie Jak Marzenie” utrzymany jest w eleganckiej zgaszonej, szaro-brązowej tonacji.

Marka Benjamin Moore przewija się w jego wnętrzu w różnych częściach. Według właścicielki firmy ten sposób prezentacji marki stanowi dowód na całościowe myślenie – syntezę produktów z właściwym pomysłem na aranżację.

„Nasza wiedza z zakresu aranżacji wnętrz pozwala znaleźć idealne rozwiązania dla najbardziej wymagającego Klienta. Firmowe portfolio dobieramy tak, aby stanowiło przekrój najciekawszych propozycji materiałów z całego świata i nowoczesnych trendów w architekturze. Obsługujemy zarówno Klientów detalicznych, inwestycyjnych, hurtowych, projektantów, a także firmy wykonawcze. Podsumowując - projektujemy, wyposażamy i dekorujemy wnętrza w najwyższym, światowym standardzie” – dodaje właścicielka salonu.

Firma „Mieszkanie Jak Marzenie” realizuje wykończenia obiektów "pod klucz". Zarówno wnętrz mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.

Cześć realizacji można zobaczyć w galerii na firmowej stronie www.

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

Mieszkanie Jak Marzenie
ul. Gorkiego 26
70-390 Szczecin
e-mail: biuro@mjm.szczecin.pl
tel./fax 91 461 55 28
tel. kom.: 508 176 073
www.mjm.szczecin.pl

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal