FB
Google Plus

Aktualności

Mar-Kop - Dla domu i wnętrza!

Działająca od 1992 roku firma Mar-Kop z Włocławka zaprasza do swojego salonu sprzedaży ekskluzywnych farb legendarnej marki Benjamin Moore, mieszczącego się przy ulicy Słodowskiej 4a.


To tutaj znajdziesz szerokie portfolio produktów przeznaczonych do wykończenia wnętrz - od farb i efektów dekoracyjnych, poprzez tapety, sztukaterie, końcąc na oświetleniu oraz narzędziach malarskich.

Mar-Kop świadczy usługi w dziedzinie wykonawstwa, przygotowuje również profesjonalne projekty. 

„Tworzymy lepszy, oryginalny i barwny świat”.

„Naszą misją jest zmiana klimatu otaczającej Klientów przestrzeni. To założenie przyświeca naszej działalności od początku istnienia firmy. Bogata oferta marek uważanych za liderów w swoich kategoriach w połączeniu z solidnym wykonawstwem sprawia, że mamy coraz szersze grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie polecają nasze produkty i nasze usługi swoim znajomym. To niesłychanie ważny mechanizm, który trzeba jednak wypracować niekiedy długimi latami. Szczególonie istotną rolę w całym procesie aranżacji wnętrz odgrywa marka Benjamin Moore. I choć od czasu do czasu interesują się naszą firmą przedstawiciele innych marek farb obecnych lub wchodzących na rynek polski, odsyłam ich z przysłowiowym kwitkiem. Żadna inna marka nie jest w stanie zastąpić Amerykanów” – tłumaczy z uśmiechem Marek Kopczyński, właściciel salonu.    

Zmiany, zmiany, zmiany…

Na razie dokonano zasadniczych zmian w wyglądzie zewnętrznym punktu przy ul. Słodowskiej. Pojawił  się nowy baner w górnej części budynku oraz atrakcyjne reklamy na witrynach). 

Zaadaptowano dodatkowe wnętrze z oddzielnym wejściem po lewej stronie zasadniczego salonu, w którym zaprezentowano efekty dekoracyjne, stanowiące wyjątkowo atrakcyjne tło dla mebli i oświetlenia.  

„To świetne przykłady finalnego efektu wizualnego dla Klienta, a także pokaz naszych możliwości.Wszystkie dekoracje zostały wykonane przez nas, stąd mogą być idealnie powtórzone w docelowym wnętrzu. To częsty problem, tzn. rozdźwięk pomiędzy wybraną przez Klienta próbką, a ostatecznym efektem na ścianie. U nas ta sama ręka stworzyła próbki i ta sama odtworzy je na życzenie Klienta” – wyjaśnia Bartosz Kopczyński, syn właściciela. 

Legenda wymaga wyjątkowej oprawy i traktowania.

„W najbliższym czasie planujemy kluczowe zmiany we wnętrzu salonu. Czas na wydzielenie specjalnej strefy, w zasadzie czegoś na miarę studia dla marki Benjamin Moore. Cel to mocne zaznaczenie obecności legendarnej marki w naszej ofercie. Poza tym planujemy wdrożyć nowy system barwienia Gennex Platform, pozwalający na kolorowanie farb z linii Aura, Natura, Regal i ben, o które często pytają Nasi Klienci. Do tej pory zamawialiśmy barwione produkty. To znacznie skróci czas realizacji tego rodzaju zamówień, poza tym, jako firma Mar-Kop, wieloletni partner B.M. Polska wpiszemy się w ogólnoświatową strategię koncernu Benjamin Moore & Co. Przejście na nowy system kolorowania to kluczowa decyzja. Już w chwili obecnej zadbaliśmy o to, aby mieszkańcy Włocławka w kilku miejscach mogli zobaczyć reklamy kierujące do naszego punktu sprzedaży” – dodaje Marek Kopczyński.
  

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !


MAR-KOP
ul. Słodowska 4a
87-800 Włocławek
tel./fax.: +48 54 231 16 77
tel. kom. 602 333 111
e-mail: markop.biuro@gmail.com
www.markop.com.pl
www.sklepmarkop.pl

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal