FB
Google Plus

Aktualności

Magiczne ściany z Magic Board System

Baw się i ucz! Przypinaj i rysuj, licz, zapisuj, a później zmaż…

Ściany można ozdobić farbą w dowolnym kolorze, tapetą, nadać im ciekawą fakturę, czy połysk.  Ale to nie wszystko. Zupełnie inny wymiar zyskają one dzięki „Magic Board System” marki Benjamin Moore. 
 
 
„Magic Board System”
To połączenie farby tablicowej „Chalkboard Paint 308” marki Benjamin Moore i tapety magnetycznej „Magnetic Wallpaper”. Malując tapetę o magnetycznych właściwościach farbą tablicową w dowolnym kolorze z palety Benjamin Moore ściany przestaną być jedynie dekoracją. Staną się miejscem twórczych ekspresji, nauki i zabawy, uwieczniania miłych wspomnień. 
 
Magnesami będzie można przyczepić do nich ulubione fotografie, a następnie zamieścić pod nimi podpisy, czy stworzyć drzewo genealogiczne całej rodziny. Bez wiercenia, odmierzania i ryzyka, że jak coś się nam nie spodoba, to nie da się tego zmienić bez małego remontu. 

Dlaczego MBS?
Tapeta magnetyczna, z wbudowaną warstwą metaliczną, po zamalowaniu kolorową farbą tablicową, nie straci swojej mocy przyciągania magnesów. Zupełnie inaczej jest w przypadku farb magnetycznych. Nie tylko występują one w bardzo ograniczonej gamie kolorów (zazwyczaj w kolorze czarnym), ale po nałożeniu na nie farby np. tablicowej, w wybranym odcieniu, praktycznie tracą  swoje magnetyczne właściwości. 
 
Tapeta magnetyczna jest bardzo elastyczna, dzięki czemu da się ją przykleić do ścian o różnym profilu (np. zaokrąglonej). Można też wyciąć z niej dowolną formę i tylko na fragmencie ściany stworzyć przestrzeń do przypinania informacji i robienia zapisków. Jeśli w danym momencie podejmiemy decyzję o całkowitej zmianie zawartości naszej magicznej tablicy, wystarczy zdjąć z niej przyczepione elementy i całą powierzchnię zmyć wilgotną szmatką. 
Dzięki systemowi MBS magnetyczno-kredowa tablica ukryta w ścianie nie zajmuje dodatkowej przestrzeni, jest znacznie bardziej estetyczna i może być eksponowana w zależności od potrzeb. Można ją wyróżnić atrakcyjną ramką. 
 
 
Gdzie sprawdzi się system MBS?
„Magic Board System” świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, przedszkolu, czy żłóbku. Dzieci będą mogły na ścianach rysować, przypinać do nich swoje dzieła, zdjęcia, czy uczyć się alfabetu. W szkołach ściany o magnetyczno-kredowych właściwościach  ułatwią nauczycielom prowadzenie lekcji. Od tej pory każda ściana w klasie może posłużyć za tablicę. To również idealne rozwiązanie w aranżacji biur, restauracji, przychodni, czy szpitali. „Magic Board System” można też wykorzystać podczas spotkań biznesowych i prezentacji sprzedażowych.  
 
Uwolnij myśli i wyraź siebie z Magic Board System marki Benjamin Moore!
 
„Chlkboard Paint 308” marki Benjamin Moore 
wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa, która przekształca powierzchnie wewnętrznych ścian i elementów np. blatów stolików lub fragmentów innych mebli w tablice po których można pisać i rysować kredą (może służyć do renowacji tradycyjnych tablic szkolnych). 
 
Tapeta magnetyczna (fizelinowa) „Magnetic Wallpaper”
wykonana z trwałego, bardzo gładkiego włókna szklanego, zawierająca w swej strukturze specjalną warstwę metaliczną, silnie przyciągającą magnesy. Dostępna jest w brytach o szerokości 0,95 m i długości 5,2 m (oferowana jest w systemie sprzedaży na „metry bieżące”). Tapeta posiada certyfikat ogniowy wg DIN EN 13501-1:2007 z klasyfikacją B-s1, d0 (w Polsce klasa A1).
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal