FB
Google Plus

Aktualności

Lumir - ścienna biżuteria

Le Preziose, rodzinna najbardziej ekskluzywnych dekoracji ściennych systemu Antiche Terre Fiorentine włoskiej marki Candis wzbogacona została o nowy efekt o nazwie Lumir. Ściany wykończone dekoracją ścienną Lumir sprawiają wrażenie, jakby pokryte zostały szykownym, diamentowym pyłem. Wpadające do wnętrza światło powoduje, że ściany mienią się i lśnią. System dekoracyjny Lumir marki Candis dostępny jest w bardzo szerokiej gamie kolorów obejmującej m.in. czerwienie, zielenie, fiolety, brązy, a także odcienie złota i srebra. Przy pomocy efektu Lumir można udekorować całe pomieszczenie lub jedną, centralną ścianę salonu, czyniąc z niej główny element aranżacji wnętrza.


 

Podstawą systemu dekoracyjnego Lumir jest wodorozcieńczalna, akrylowa farba-baza ATF Etnika lub farba-baza ATF Le Velature. W zależności od zastosowanej farby-bazy osiągniemy bardziej stonowany (ATF Le Velature) lub wyrazisty (ATF Etnika) efekt wizualny. Chcąc uzyskać jeszcze większą głębię dekoracji warto zastosować efekt DIALOGUE, który jest odmianą systemu ATF Lumir i łączy w sobie co najmniej 2 odcienie farby-bazy ATF Etnika. Nieodłącznym elementem systemu dekoracyjnego ATF Lumir jest akrylowy toner metaliczny TONER LUMIR. Zawiera on specjalnie preparowany proszek aluminiowy, który zawieszony w dyspersji akrylowej, tworzy na dekorowanych powierzchniach wyjątkowo atrakcyjną, metaliczną poświatę. Przypomina ona diamentowy pył fantazyjne rozsypany na zdobionych ścianach. Niezależnie od zastosowanego rodzaju farby bazy, w skład systemu ATF Lumir wchodzą podkład FONDO ATF Classic, toner Lumir oraz tonery ATF Classic.


Dekoracja ścienna Lumir jest odporna na zmywanie wodą (po min. 30 dniach od aplikacji), a jej kolor jest trwały i nie blaknie pod wpływem promieniowania słonecznego. Dzięki ekologicznej recepturze produkt marki Candis może być z powodzeniem stosowany do dekoracji ścian w pokoju dziecięcym. Choć sama dekoracja na ścianie wygląda bardzo efektownie, jej uzyskanie nie jest czasochłonne, a praktyczna instrukcja producenta (na stronie www.bmpolska.com ) poprowadzi nas „krok po kroku” do wymarzonego celu.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Candis jest firma B.M. Polska. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.bmpolska.com.

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal