FB
Google Plus

Aktualności

JBM Kolor - tu wszystko jest możliwe!

Wszystko jest możliwe...

Jeżeli ktoś twierdzi, że czegoś nie da się zrobić, niech odwiedzi nowy salon sprzedaży firmy JBM Kolor w Zielonej Górze przy ul. Kożuchowskiej 12 B. Jej Właściciel opanował bardzo ważną sztukę. Sztukę spełniania swoich marzeń…
Nam zdradził w czym tkwi sekret… 

„Salon JBM Kolor to niewątpliwie jeden z najatrakcyjniejszych punktów sprzedaży w sieci B.M. Polska. Tutaj wszystko jest dobrane z gustem, a marka Benjamin Moore prezentowana zgodnie z wytyczonymi standardami. Ostatnio zapytałem Kubę jak Ty to robisz, że od młodzieńczych lat z taką skutecznością realizujesz swoje plany. W odpowiedzi  usłyszałem zdanie – bo trzeba konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu i widzieć finalny efekt; to potęga tzw. wizualizacji. Ot i cała tajemnica ;-)” – wspomina Artur Nowak, Dyrektor marketingu B.M. Polska.

 

Budowa nowej siedziby firmy, przypominającej bardziej elegancki apartamentowiec przeniesiony ze stolicy trwała zaledwie rok.  Poprzedni punkt sprzedaży mieścił się tuż naprzeciwko, i jest świetnie widoczny z drzwi nowego salonu. 

„Cieszę się, że w relatywnie niedługim czasie z pomocą brata i mojej narzeczonej uporałem się z budową obiektu, w którym zmieściliśmy zarówno salon sprzedaży, jak i część mieszkalną. A wystarczyło także miejsca na kawałek zielonego ogrodu, gdzie po pracy w zaciszu można odpocząć przy grillu. 10 lat temu dokonałem najlepszego wyboru, stawiając na ekskluzywną markę Benjamin Moore. Miałem wówczas …. 18 lat. Od tamtej pory obok farb wspomnianego producenta, który wytyczył standard mojego firmowego portfolio pojawiły się inne kategorie produktów w formie oferty uzupełniającej – efekty dekoracyjne, listwy czy eleganckie tapety. Absolutną nowością są wyjątkowo eleganckie przełączniki elektryczne marki Nota Bene wysadzane kryształami Swarovskiego przywodzące na myśl małe dzieła sztuki.
Podczas realizacji budowy odwiedzało mnie kilku innych producentów farb z nadzieją na podjęcie współpracy przy ich sprzedaży. Co zrobiłem? Wszystkich odprawiłem z kwitkiem … ;-)”
– uśmiechając się tłumaczy Właściciel JBM Kolor, Jakub Szarzyński.    

 

Atrakcyjnie zorganizowana, przestrzeń salonu, specyficzna kolorystyka marki Benjamin Moore, loftowy klimat z surowym betonem na suficie i połyskliwą emalią na posadzce, eleganckie ekspozytory oraz widne miejsce do rozmów z dużym białym stołem.


Przed salonem samochód z grafiką podkreślającą charakter amerykańskiej marki. A ponad wszystkim flaga z reklamą Benjamin Moore.

Dostojny, elegancki i nieco loftowy. Właśnie tak wygląda salon sprzedaży JBM Kolor.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!
 
JBM KOLOR 
ul. Kożuchowska 12 B
65-364 Zielona Góra

tel.: +48 68 479 39 67
e-mail: jbmkolor@jbmkolor.pl
www.jbmkolor.pl    
 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal