FB
Google Plus

Aktualności

FANTAZJA - nowy punkt na dekoracyjnej mapie Opola!

„Fantazja” zlokalizowana w Opolu przy ul. Budowlanych 46b dołączyła do wyjątkowego grona autoryzowanych Dystrybutorów ekskluzywnej marki Benjamin Moore.

Oto historia Anny i Adama Taborskich, właścicieli nowo otwartego studia dekoracji wnętrz.

Anna po wielu latach spędzonych w korporacji i pięciu się po szczeblach kariery została mamą i jej poukładany dotąd świat obrócił się do góry nogami. Postanowiła zajrzeć do artystycznej części swojej duszy i poszukać zajęcia dla siebie i męża.

Z kolei Adam, filolog i budowlaniec w jednym, ale przede wszystkim dusza towarzystwa jak sam o sobie mawia, to człowiek, który uwielbia współpracować z innymi.

„Mix doskonały, który stworzył Fantazję - z założenia miejsce, w którym w miłej i pozytywnej atmosferze Klienci dokonają wyboru farb ekskluzywnej marki Benjamin Moore, niepowtarzalnych dekoracyjnych efektów ściennych marek Candis, Texturline, Rival, Cotton Wall oraz tapet takich marek jak chociażby słynna Shand Kydd, Imperial, Gremacy czy Waverly należących do kanadyjskiego koncernu Blue Mountain. Naszą ofertę staramy się poszerzać i udoskonalać w miarę potrzeb Naszych Klientów. A z pewnością grono to będzie szybko się powiększało” – mówi Anna Taborska.

„Zasadniczy cel do którego dążymy to pełna satysfakcja Klienta. Szczególne nadzieje wiążemy ze sprzedażą farb marki Benjamin Moore, które nie mają sobie równych na rynku. Nie tylko pod względem kolorsytyki i parametrów technicznych, ale również dzięki mocnej, uznanej marce, kojarzonej z luksusem, prestiżem i elegancją” – dodaje Adam Taborski.  

W salonie bardzo mocno zaznaczono obecność marki Benjamin Moore. Powstała elegancka przestrzeń w której zarówno projektanci, klienci indywidualni oraz wykonawcy dokonają najlepszych wyborów.

Wkrótce pojawią się reklamy na zewnątrz salonu. Zakończone zostaną również prace stroną firmową w nowej odsłonie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

STUDIO DEKORACJI WNĘTRZ FANTAZJA:
ul. Budowlanych 46b
45-123 Opole
biuro@fantazjastudio.pl
www.fantazjastudio.pl

tel.: 696063655, 664990720, 666921281

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal