FB
Google Plus

Aktualności

Dom-Dekor - po prostu piękne wnętrza ...

Firma Dom-Dekor z Katowic rozpoczęła swoją działalność w roku 1996.

Jako pierwotną, główną lokalizację wybrano galerię handlową TTW Opex (obecnie TTW Home) przy Al. Roździeńskiego 191.
 

To właśnie w tym miejscu pojawiły się ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore, oferowane obok sztukaterii, atrakcyjnych dekoracyjnych efektów ściennych oraz osłon okiennych (rolet i żaluzji).

 Od maja ubiegłego roku firma zaprasza do drugiego salonu sprzedaży w „Galerii Nowy Roździeń” przy Al. Rozdzieńskiego 199.

Bogate portfolio produktów przeznaczonych do aranżacji wnętrz obejmuje wspomniane farby, efekty dekoracyjne, elegenckie tapety i tkaniny, sztukaterie, oświetlenie oraz meble. 

Co bardzo istotne Dom-Dekor to również pełen zakres usług w dziedzinie realizacji prac wykończeniowych. Firma odpowiada także za przygotowanie projektów przez własnych specjalistów, jednak w większej części przez zaprzyjaźnionych projektantów wnętrz.  

 

„Teraz Benjamin Moore w całej okazałości…”

„Rodzaj naszej firmowej działalności dostarcza nam codziennie ogromnych wyzwań i satysfakcji. Sprzedaż produktów służących do aranżacji wnętrz związana jest zatrudnieniem osób, jak potocznie określamy czujących tę specyficzną branżę, otwartych na modę i panujące trendy, potrafiących dopasować się do upodobań Klientów. Kolor i farba to bardzo istotne środki wyrazu, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć ofertę ekskluzywnej marki Benjamin Moore. Od miesiąca Klienci mogą dokonać zakupu farb z linii Aura, Natura, ben czy farby ceramicznej z rodziny Regal. To ogromny postęp w rozwoju oferty, a wszystko za sprawą wdrożenia nowego, ekologicznego systemu barwienia Gennex Platform marki Benjamin Moore. Nasza decyzja poparta była licznymi zapytaniami ze strony Klientów o produkty, których barwienie nie było do tej pory możliwe z powodu niedostępności wspomnianego systemu i nowej maszyny barwiącej” – tłumaczy Paweł Czypionka, właściciel firmy.    
 

Nowy salon, nowe możliwości … 

Salon w „Galerii Nowy Roździeń” to według zapewnień właściciela strzał w dziesiątkę.

„Nowy salon dał nam możliwość rozszerzenia oferty i jednocześnie zapewnił jej atrakcyjniejszą ekspozycję. Pojawiły się dodatkowe elementy aranżacji wnętrz - eleganckie oświetlenie, meble i tkaniny. W najbliższym czasie zamierzamy zaznaczyć obecność farb, a więc marki Benjamin Moore, która najlepiej pasuje do ekskluzywnego charakteru nowego punktu i wyszukanych upodobań Naszych Klientów” – wyjaśnia Monika Czypionka, manager salonu.    

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

TTW HOME
al. Roździeńskiego (TTW HOME) 191 box 57
40-315 Katowice
tel.: +48 32 258 99 24
fax: +48 32 351 26 57
e-mail: domdekor@interia.pl
www.domdekor.eu

Galeria NOWY ROŹDZIEŃ
Al. Roździeńskiego 199
40-315 Katowice
tel.: +48 32 7249490
e-mail: domdekor@interia.pl
www.domdekor.eu 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal