FB
Google Plus

Aktualności

BM Wnętrza - rodzinny biznes, rodzinna atmosfera!

Rodzinna atmosfera!

Jest wiele form prowadzenia biznesu. Jednak od lat  sprawdza się jego rodzinna postać…

Najlepszy przykład stanowi firma „BM Wnętrza” z Łodzi, której elegancki salon sprzedaży zlokalizowany jest przy ul. Kościuszki 118 w Łodzi.

Ekskluzywne farby marki Benjamin Moore, tapety, efekty dekoracyjne, listwy i profile dekoracyjne oraz narzędzia malarskie to zasadnicza oferta tego znanego punktu sprzedaży działającego od 1995 roku.

„Prowadząc nasz biznes bardzo szybko poznałem istotną regułę. Aby skutecznie działać na rynku, niezależnie od panujących na nim warunków ekonomicznych należy zapewnić niepowtarzalną ofertę, która spełni marzenia Klientów. Pamiętam dokładnie ten dzień, gdy od znajomego, który we Włocławku prowadził, i prowadzi nadal salon sprzedaży farb dowiedziałem się o marce, która wywoływała dreszczyk emocji. Oczywiście pozytywnych. Mowa o amerykańskim Benjamin Moore. Niedługo później sam rozpocząłem przygodę z tą legendarną marką” - wspomina Ryszard Malinowski, właściciel firmy BM Wnętrza.

Nie tylko sprzedaż…

Właściciele firmy „BM Wnętrza” wkrótce poznali kolejną zasadę, zgodnie z którą Klienci oczekują kompleksowej usługi – produkt, projekt, wykonawstwo.

„Kiedyś przeczytałam opinię, że zawód projektanta wnętrz ma wiele wspólnego z psychologią. Istotnie jest w tym wiele prawdy. Uwielbiam zabawę kolorem i formą. To stwarza praktycznie nieograniczone możliwości. Z drugiej strony należy zapanować nad pokusą przeniesienia własnych upodobań do wnętrz projektowanych dla Klientów. A to niekiedy nie jest wcale takie proste. Naturalnie kluczową rolę w naszym salonie odgrywa kolor i pod tym względem palety marki Benjamin Moore nie mają sobie równych, a farba Aura zamyka w ścianie wybrany odcień, zapewniając nieprawdopodobną głębię koloru. Trudno opisać efekt końcowy, po prostu trzeba go zobaczyć i dotknąć. To niesamowite…” - tłumaczy Natalia Malinowska, córka Ryszarda, z wykształcenia projektantka wnętrz. 

Dla pierwszych Klientów super rabat na wykonawstwo!

20% rabatu na usługę malowania wnętrz uzyskają Klienci, którzy w terminie od dnia 1 do 12 lipca br. zakupią farby marki Benjamin Moore.  

„Wakacje to świetny czas na odnowienie mieszkania. Postanowiliśmy nagrodzić 5 pierwszych osób, które w podanym powyżej terminie dokonają zakupu farb Benjamin Moore i zlecą nam pomalowanie wnętrz. Naturalnie świadczymy znacznie szerszy zakres usług w zakresie prac wykończeniowych. Gładzimy, tapetujemy i wykonujemy dekoracyjne efekty ścienne. Nasza solidność i terminowa realizacja prac przysporzyły nam całkiem pokaźne grono stałych Klientów, którzy chętnie polecającą nas swym znajomym” – dodaje Bolesław Malinowski odpowiedzialny za dział wykonawstwa w firmie BM Wnętrza.  
 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

B.M. Wnętrza
Al. T. Kościuszki 118
90-446 Łódź
tel.: +48 42 637 48 73
fax: +48 42 637 78 44
e-mail: biuro@farby-dekoracje.pl
www.farby-dekoracje.pl

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal