FB
Google Plus

Aktualności

BM Color - dwa salony połączone w jeden!

Firma BM Color zaprasza do swojego zmoderniowanego salonu sprzedaży ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore  w Jabonnej (tuż za Białołęką w Warszawie), zlokalizowanego przy ulicy Zegrzyńskiej 15B.

Znajdziesz tam pełną ofertę farb, efektów dekoracyjnych, tapet i innych elementów niezbędnych do dekoracji wnętrz (rolety, listwy, zasłony, etc.).

Jeżeli dodatkowo poszukujesz solidnego wykonawstwa, BM Color zapewni kompleksowe wykończenie. Portfolio produktów obejmuje także narzędzia i akcesoria malarskie. 

„Dwa w jednym”?

„Z uwagi na przedłużajace się prace remontowe nawierzchni, jak również zmiany infrastruktury urbanistycznej w nabliższym otoczeniu ul. Modlińskiej i związanej z tym faktem utrudnień w dojeździe dla Klientów,  zdecydowaliśmy się na zamknięcie naszego drugiego salonu działającego przy wspomnianej atrerii. Patrząc z perspektywy czasu uważam, że to bardzo rozsądne rozwiązanie. Zmieniliśmy aranżację punktu sprzedaży w Jabłonnej i połączyliśmy osoby odpowiedzialne za obsługugę w jeden zgrany zespół. W efekcie Nasi Klienci w pełni zaakceptowali połączenie dwóch salonów w jeden” tłumaczy Małgorzata Orzeł, właścicielka salonu.      

W salonie zmieniono wystrój wnętrza, szczególnie pod kątem mocniejszego zaznaczenia obecności legendarnej marki Benjamin Moore.

Efekt zmian wewnątrz salonu został spotęgowany poprzez ekspozycję bilbordów zlokalizowanych w pobliżu punktu sprzedaży.

„Poza sprzedażą i doradztwem, świadczymy również usługi związane z wykańczaniem wnętrz. To bardzo istotny fakt, który ma ogromny wpływ na kształt naszej oferty. Wybraliśmy w pełni sprawdzone produkty, co przekłada się na satysfakcję Konsumentów. Przy każdej okazji powtarzamy, że cena nie powinna stanowić jedynego i ostatecznego czynnika wyboru. Zresztą gdyby tak było w rzeczywistości, zniknęły by z rynku produkty luksusowe, ekskluzywne. A jest wręcz przeciwnie - obserwujemy wzrost ich sprzedaży. To w dużej mierze kwestia argumentacji dla Klienta i przedstawienia kluczowych benefitów płynących z zakupu produktów z segmentu Premium. To także wynik doświadczenia płynącego ze zrealizowanych prac wykończeniowych”dodaje Jarosław Romatowski.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !


BM COLOR
ul. Zegrzyńska 15B
05-110 Jabłonna
tel.: +48 22 782 42 64, 811 42 64
fax: +48 22 782 42 64, 811 42 64
e-mail: sklep@bmcolor.com.pl  
www.bmcolor.com.pl

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal