FB
Google Plus

Aktualności

B.M. Polska w nowej siedzibie

Firma B.M. Polska, wyłączny dystrybutor farb i materiałów dekoracyjnych renomowanych marek Benjamin Moore, Bioni CS, Texturline, Candis i Rival, przeniosła się do nowoczesnego obiektu przy ul. Połczyńskiej 100 w Warszawie. Oficjalne otwarcie zaplanowane zostało na październik br.

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że dotychczasowa lokalizacja nie do końca odpowiadała naszym ambicjom oraz planom. Wraz z rozwojem sieci dystrybucyjnej i otwarciem sklepów firmowych w Krakowie i Wrocławiu przyszedł czas na zatroszczenie się o główną siedzibę firmy - mówi Jerzy Bylica - członek zarządu B.M. Polska. Mamy głęboką nadzieję, że nowy obiekt przypadnie do gustu zarówno naszym klientom, jak i pracownikom - dodaje Marek Waśniewski - Dyrektor ds. Handlowych firmy.

Kompleks przy ul. Połczyńskiej 100 składa się z biura firmy, salonu handlowego oraz części magazynowej do wysokiego składowania o powierzchni ok. 500 m². W części biurowej zlokalizowane zostały działy: marketingu i PR, księgowy oraz handlowy. Inwestycja realizowana była od sierpnia 2007 r. Prace wykonawcze powierzone zostały firmie Budomont.

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal