FB
Google Plus

Aktualności

B.M. Polska na "Festiwalu Wnętrz" w Krakowie

W dniach 16-17 maja br. firma B.M. Polska wzięła udział w targach aranżacji i wyposażenia wnętrz „Festiwal Wnętrz” w Krakowie, zorganizowanych przez agencję „Virtus”. Podobnie jak w latach ubiegłych impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Krakowa i okolic.

Na gości stoiska Benjamin Moore Paints czekały nowe katalogi produktowe, materiały inspiracyjne oraz modne propozycje kolorystyczne rekomendowane  przez amerykańską markę. Spotkanie z architektami, projektantami i osobami remontującymi domowe wnętrza, było dobrą okazją do zaprezentowania oferty marki Benjamin Moore Paints, ale i zaproszenia do wizyty w nowym salonie firmowym B.M. Polska w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i mamy nadzieję, że spotkamy się w Krakowie również w przyszłym roku !

Serdecznie zapraszamy na kolejne targi z cyklu „Festiwal Wnętrz”, które odbędą się w dniach 19-20 września na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ul. Bieniowskiego 5 w Gdańsku.

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal