FB
Google Plus

Aktualności

B.M. Polska maluje uśmiechy

Firma B.M. Polska przekazała farby na odnowienie części Oddziału Żywienia Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jest to kolejny etap programu „Malujemy uśmiechy”, który powstał z myślą o instytucjach działających na rzecz dzieci.

„Malujemy uśmiechy” to autorski program firmy B.M. Polska skierowany do instytucji, których głównym celem jest pomoc najmłodszym. Dotychczas programem zostały objęte wybrane fundacje, przedszkola, domy dziecka i szpitale na terytorium całego kraju. Akcja „Malujemy uśmiechy” polega na przekazaniu najbardziej potrzebującym podmiotom farb i innych materiałów malarskich potrzebnych do przeprowadzenia prac remontowych. Uczestnicy programu otrzymują najwyższej jakości produkty renomowanych marek Benjamin Moore i Bioni CS. Kolejnym podmiotem zaproszonym do udziału w akcji „Malujemy uśmiechy” jest Fundacja „Dzieci Żywione Inaczej” przy Oddziale Żywienia Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Fundacja „Dzieci Żywione Inaczej” pomaga dzieciom żywionym pozajelitowo, dojelitowo i dożołądkowo, poprzez zakup leków i sprzętu, a także stworzenie w szpitalu warunków sprzyjających prawidłowemu leczeniu i zabawie. W ramach podjętej współpracy B.M. Polska przekazała fundacji farby potrzebne do kompleksowego odnowienia części Oddziału Żywienia Centrum Zdrowia Dziecka, w tym sal chorych, gabinetów zabiegowych oraz pomieszczeń gospodarczych. „Przy wyborze farb dla Fundacji wiedzieliśmy, że muszą to być produkty całkowicie bezpieczne dla maluchów. Dlatego zdecydowaliśmy się przekazać materiały malarskie amerykańskiej marki Benjamin Moore oraz niemieckiej firmy Bioni CS” – tłumaczy Artur Nowak – Dyrektor Marketingu B.M. Polska. Część pomieszczeń pomalowanych zostało inteligentną farbą Bioni Hygienic, która rekomendowana jest do obiektów służby zdrowia. Dzięki wykorzystaniu osiągnięć nanotechnologii farby Bioni skutecznie przeciwdziałają rozwojowi pleśni, grzybów i innych mikroorganizmów. Sale chorych odnowione zostały przy użyciu farb Benjamin Moore, które charakteryzują się niską zawartością lotnych związków organicznych.

Firma B.M. Polska serdecznie zachęca do wspierania działań podejmowanych przez Fundację „Dzieci Żywione Inaczej” i Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Więcej informacji na temat ich działalności znaleźć można na stronach internetowych www.dziecizywioneinaczej.pl i www.czd.pl . Natomiast szczegółowe informacje na temat przedsięwzięć społecznych, w które zaangażowana jest firma B.M. Polska, dostępne są w dziale CSR na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal