FB
Google Plus

Aktualności

Architekci i malarze w obiektywie Tomasza Gracza

 
W Benjamin Moore odpowiada za kontakty z kluczowymi klientami, architektami wnętrz i projektantami. Prowadzi dla nich szkolenia, przygotowuje próbki produktów, czasami sam aplikuje je w niektórych wnętrzach, gdyż ma do tego niesamowity talent. Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją. Jest szczery, niezwykle miły i bardzo kompetentny. Poza tym, sprawia wrażenie osoby żyjącą pełnią życia, która nie traci z niego ani chwili. Ale Tomasz Gracz to również artystyczna dusza. Po godzinach oddaje się swojej pasji, którą jest fotografowanie. 
 
 
Na przestrzeni długoletniej pracy w firmie Benjamin Moore poznał niezwykle cenionych artystów malarzy i architektów, szczególnie poznańskich, skąd pochodzi. Wpadł na pomysł, by uwiecznić ich na fotografiach, a następnie zorganizował wystawę swoich prac, zatytułowaną – „Szczegóły spięte klamrą”. 
 
 
Dla Tomasza nie było to trudne, gdyż ma niezliczone grono przyjaciół, którzy bez wahania wsparli jego ideę. Zaprzyjaźniona projektantka – Katarzyna Orwat użyczyła mu swojego showroomu do ekspozycji zdjęć. Benjamin Moore przekazał Tomaszowi farby do przygotowania dla nich odpowiedniego tła oraz wydrukował prospekty, które na inauguracji wydarzenia otrzymali zwiedzający. Ale kluczem do sukcesu było przekonanie do udziału w sesji 15 czołowych artystów. 
 
 
Jak podkreśla Tomasz Gracz najbardziej interesują go ludzie, wyrażane przez nich emocje, to jak wtedy zachowuje się ich ciało. - Na co dzień zajmuję się wnętrzami, które też mają swoją duszę, charakter i w tym miejscu widzę punkt wspólny mojej pracy dla Benjamin Moore i pasji robienia zdjęć. Poza tym i w jednym i drugim przypadku bardzo ważne są dla mnie detale. – dodaje. 
 
Portrety czołowych poznańskich architektów i artystów malarzy autorstwa Tomasza Gracza można obejrzeć w Kolab, showroomie zlokalizowanych  na Tylnym Chwaliszewie 23 w Poznaniu.

Wystawa potrwa do 25 listopada. 
 
 
 
 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal