FB
Google Plus

Aktualności

Akcess - Kreujemy przestrzeń. Teraz z marką Benjamin Moore.

„Wnętrze domu, to nie tylko zestaw bezdusznych sprzętów. To miejsce z duszą, budujące swym charakterem atmosferę, która zapewnia mieszkańcom poczucie komfortu. Jest centrum życia rodzinnego, spokojną przystanią dla zmęczonych wędrowców, czy szykownym salonem w czasie party organizowanego w gronie przyjaciół”.
Ten opis ze strony głównej firmy Akcess najlepiej odzwierciedla podejście jej właścicieli do prowadzonego biznesu.

W eleganckim salonie sprzedaży firmy AKCESS Starosta i Wspólnicy w Białymstoku przy ul. Radzymińskiej 14 pojawiły się produkty legendarnego producenta farb, marki Benjamin Moore. Tym samym firma dołączyła do autoryzowanego Grona jej Dystrybutorów.

„Działamy od 1991 r. i obecnie jesteśmy wiodącą w regionie woj. podlaskiego firmą, oferującą szeroką gamę artykułów przeznaczonych do aranżacji wnętrz (mebli ekskluzywnych marek Calligaris i Selva,  paneli podłogowych, drzwi, wyposażenia łazienek i obiektów SPA) oraz materiałów budowlanych. Sukces zawdzięczamy przestrzeganiu jednej z głównych zasad – najlepszej obsługi Naszych Klientów. Zadowolenie Klienta to cel do którego dążymy. Decyzja o rozszerzeniu oferty o ekskluzywne farby marki Benjamin Moore miała swoją genezę w dużej mierze w tym właśnie założeniu. Teraz, gdy zyskaliśmy dostęp do najbardziej pożądanej kolorystyki oraz najnowszych technologii możemy w pełnym zakresie kreować przestrzeń w domowych wnętrzach Klientów” – tłumaczy Piotr Wojciech Kummer, z firmy AKCESS.

W salonie stworzono elegancką strefę dla marki Benjamin Moore wraz z ekspozytorami kolorów, w tym także podświetlanym ekspozytorem kolekcji „Color Stories”. Zgodnie z wytycznymi z księgi marki na ścianach pojawiła się charakterystyczna szaro-malinowa kolorystyka, przestrzenny logotyp i barwne kwiaty Aura.

„Dzięki doskonałym kontaktom z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, promujemy w regionie najnowsze trendy wzornicze oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży. Nie tylko sprzedajemy – projektujemy i świadczymy usługi budowlano-montażowe na zlecenie Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Zdobyte kontakty z Klientami indywidualnymi, projektantami, wykonawcami, a także znajomość inwestycji z pewnością wykorzystamy w działaniach związanych z promocją marki Benjamin Moore. Do tej pory brakowało nam narzędzia do kolorystycznego wykończenia wnętrz w segmencie Premium, swego rodzaju wisienki na torcie” – wyjaśnia Marek Kasjan, wspólnik spółki.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!

AKCESS Starosta i Wspólnicy
ul. Radzymińska 14  
15-863 Białystok  
e-mail: biuro@akcess.com.pl     
tel. 085/ 66 43 433
tel. 085/ 66 43 447

www.akces.com.pl

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal