FB
Google Plus

Aktualności

10 urodziny specjalistów od pięknych wnętrz!

Pierwszy salon firmy B.M. Polska powstał w 2001 roku w Warszawie i było to jedyne miejsce w Polsce, w którym kupić można było ekskluzywne farby marki Benjamin Moore. Wkrótce oferta firmy uzupełniona została o dekoracje ścienne marek Candis, Rival i Texturline, a salon stał się jednym z ulubionych miejsc warszawskich projektantów wnętrz i osób poszukujących nietuzinkowych pomysłów na aranżację domu lub mieszkania. Firma B.M. Polska systematycznie otwierała nowe salony firmowe i punkty dystrybucyjne na terenie całego kraju. Rozszerzeniu uległo również portfolio dostępnych produktów wnętrzarskich. Oferta uzupełniona została o tapety kanadyjskiego koncernu Blue Mountain, tkaniny marki Bernard Reyn oraz narzędzia malarskie kanadyjskiej marki Richard. Od samego początku ambicją firmy było połączenie dynamicznego rozwoju z wysoką jakością obsługi klienta, która z czasem stała się znakiem rozpoznawczym firmy. W styczniu B.M. Polska skończyła 10 lat, a więc przyszedł czas na okolicznościowe podsumowania i przedstawienie planów na przyszłość.

 
Obecnie B.M. Polska posiada salony firmowe w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdyni oraz sieć ponad 40 współpracujących z nią punktów dystrybucyjnych w całej Polsce. Firma jest jednym z liderów rynku w segmencie sprzedaży ekskluzywnych produktów wykończenia wnętrz. W 2010 roku B.M. Polska uhonorowana została „Diamentem” Forbesa, prestiżową nagrodą dla polskich przedsiębiorstw, które najszybciej zwiększają swoją wartość. To nie koniec ambitnych planów B.M. Polska podkreśla Marek Waśniewski, Dyrektor ds. Handlowych: „Nie zamierzamy spocząć na laurach. Wspólnie z naszymi partnerami handlowymi, którzy są współautorami sukcesów B.M. Polska, planujemy ugruntować naszą pozycję rynkową.  W tym roku otworzymy kolejne punkty sprzedaży, tak aby oferowane przez nas produkty były jak najszerzej dostępne dla klientów. Jako firma społecznie odpowiedzialna nie zapominamy pomagać potrzebującym i od lat współpracujemy z wieloma fundacjami, szpitalami i domami dziecka. Dbamy także o środowisko naturalne i zdrowie klientów, a oferowane przez nas farby Natura marki Benjamin Moore są najbardziej ekologicznym produktem na rynku. Dzięki temu mamy gwarancję, że poza wysokiej klasy materiałami oferujemy klientom przyjazną atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i profesjonalne doradztwo”.


Więcej informacji na temat B.M. Polska i oferowanych przez firmę produktów znaleźć można na stronie www.bmpolska.com. Podmioty zainteresowane nawiązaniem współpracy dystrybucyjnej z firmą B.M. Polska proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: pr@bmpolska.com.


Adresy salonów firmowych B.M. Polska:


Warszawa
ul. Połczyńska 100
tel. +48 22 533 52 90
e-mail: salon.warszawa@bmpolska.com


Kraków
ul. Zakopiańska 56
tel. +48 12 267 75 64
e-mail: salon.krakow@bmpolska.com


Wrocław
ul. Braniborska 58/68
tel. +48  71 336 18 34
e-mail: salon.wroclaw@bmpolska.com

Gdynia
Al. Zwycięstwa 269
tel. +48 58 781 46 64
e-mail: salon.gdynia@bmpolska.com

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal