FB
Google Plus

Marki

Narzędzia marki Richard eksponowane są w punktach sprzedaży na regałach, występujących w kilku wariantach, zależnie od gabarytów i asortymentu. 

Szeroka gama ekspozytorów pozwala na idealne dopasowanie do charakteru danego miejsca i Twoich potrzeb.

 

"Regał duży I" - zestaw o wymiarach: szer.: 77 cm, wys.: 153 cm, gł.: 67 cm zawiera narzędzia służące do przygotowania podłoża przed malowaniem i tapetowaniem (skrobaki, szpachelki, otwieracze do puszek, szlifierki), jak również narzędzia przeznaczone do malowania i tapetowania.  

 

"Regał średni kwadratowy II" - zestaw o wymiarach: szer.: 77 cm, wys.: 190 cm, gł.: 77 cm zawiera narzędzia służące do przygotowania podłoża przed malowaniem i tapetowaniem (skrobaki, szpachelki, otwieracze do puszek, szlifierki), jak również narzędzia służące do malowania.

 

"Regał wysoki trójkąt III" - zestaw o wymiarach: szer.: 77 cm, wys.: 224 cm, gł.: 77 cm zawiera narzędzia służące do przygotowania podłoża przed malowaniem i tapetowaniem (skrobaki, szpachelki, otwieracze do puszek, szlifierki), jak również narzędzia przeznaczone do malowania i tapetowania.

 

"Regał na przedłużacze malarskie" - zestaw o wymiarach: szer.: 61 cm, wys.: 200 cm, gł.: 39 cm zawiera komplet przedłużaczy do wałków malarskich, szlifierek lub pędzli.

 

Uwaga: wszystkie podane wymiary przedstawionych zestawów odnoszą się do wyposażonych regałów (np. koszyki z wałkami znacznie zwiększają podstawowe gabaryty regałów nr II i III).

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal