FB
Google Plus

Marki

Malowanie i tapetowanie, a tym bardziej przygotowanie podłoża przed wykonaniem wspomnianych czynności może być przyjemne, łatwe i szybkie.

W tej części serwisu znajdzesz wiele przydatnych informacji, które pomogą w realizacji prac wykończeniowych. Polecamy szereg rozwiązań, znajdujących zastosowanie na każdym etapów projektu.

 

 Zabezpiecz raz a dobrze ...

Zazwyczaj stosujesz cieńszą lub grubszą folię polietylenową do osłony podłogi przed rozpoczęciem malowania, tapetowania lub innych prac przygotowawczych. Ile razy, pomimo szczególnej staranności folia uległa fragmentarycznemu uszkodzeniu. Efekt? Dodatkowe nakłady czasowe (i finasowe) na usuwanie uciążliwych zabrudzeń.

Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Tkanina ochronna "Dropcloth" (w dwóch rozmiarach: 1,22 x 3,66 m lub 2,74 x 3,66 m) stanowi trwałe i pewne zabezpieczenie podłogi. A najważniejsze, że możesz jej używać wielokrotnie. Dodatkowo, tkanina, w przeciwieństwie do popularnej folii nie wymaga mocowania taśmą malarską. Farba wsiąkając w strukturę materiału schnie bardzo szybko, dzięki czemu nie przenosi się pod butami w pozostałe miejsca.

 

 Zapomnij o ciężkiej skrzynce z narzędziami!  

Nie musisz przenosić skrzynki z narzędziami z jednego miejsca do drugiego. Pas z narzędziami również ma swoje ograniczenia.

Wyobraź sobie, że dysponujesz wielofuncyjnym, innowacyjnym narzędziem Ergo-Grip "11 w 1", które łączy w sobie jedenaście różnych zastosowań.
Najwyższa pora rozstać się z ciężką skrzynką narzędziową.

Teraz bez problemu wyrównasz podłoże, dokręcisz śrubę, otworzysz puszkę z farbą, wyczyścisz wałek malarski, wbijesz wystający gwóźdź, pogłębisz szczelinię, oczyścisz profil ramy ze starych warstw malarskich. To tylko część wybranych czynności. Resztę sprawdzisz sam.

 

 "Goose Neck" to w tłumaczeniu na język polski "gęsia szyja". Pędzel, który możesz wykręać w dowolnym kierunku.

Innowacyjny pędzel „Goose Neck” pozwala na nieograniczoną zmianę kształtu a co się z tym wiąże na malowanie wszystkich trudno dostępnych miejsc.

 

Nie potrzebujesz już oddzielnego pędzla „do kaloryferów”. Z "Goose Neck" wszystko jest możliwe.

 

 I co zrobić z tą puszką podczas "odcinania"? 

Gadżet przydatny dla każdego malarza ceniącego wygodę.

Poniżej przentujemy uchwyt malarski "3 w 1", pozwalający na swobodne trzymanie puszki z farbą o pojemności 0,95 l lub 3,78 l. Jednocześnie metalowa końcówka, widoczna w prawej, dolnej części służy do podważania wieczka. Po zakończeniu prac narzędzie możesz zawiesić na krawędzi kieszeni kombinezonu. Pomoże w tym specjalny uchwyt.

 

 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal