Previous slide
Next slide

INSPIRACJE DIY

Jeśli kiedykolwiek narzekaliście na brak wnętrzarskich pomysłów, przygotujcie się na prawdziwą rewolucję. Innowacyjne produkty FrogTape to prawdziwe katalizatory kreatywności, dzięki którym świetne projekty zaczną wychodzić spod Waszych rąk…taśmowo. Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi projektami, które bez trudu powtórzycie samodzielnie.

Złote CONFETTI

Drobne, złote kreseczki na białej ścianie mienią się niczym drogocenna tapeta. Aby uzyskać taki efekt nie musicie wydawać fortuny. Wystarczą paseczki zielonej FrogTape oraz złota i biała farba. Jak to zrobić? Aby obejrzeć instrukcję krok po kroku, wystarczy kliknąć na obrazek.

GEOMETRYCZNA ściana

Trójkąty i romby w energetycznych kolorach to jeden z najmocniejszych trendów w dekoracji! Wykonanie ściany z geometrycznym podziałem jest banalnie proste – do jej wykonania potrzebujemy zieloną FrogTape i farby w ulubionych kolorach. Aby obejrzeć instrukcję krok po kroku, wystarczy kliknąć na obrazek.

A może PASKI?

Najbardziej elegancji motyw we wnętrzu to…proste. Paski! Dyskretne, jasnoszare pasy na białym tle nie tylko ożywiają nudne pomieszczenie, ale także fantastycznie je wysmuklają i optycznie podwyższają. Jak to zrobić? Aby obejrzeć instrukcję krok po kroku, wystarczy kliknąć na obrazek.

Pokój MAŁEJ KSIĘŻNICZKI

Szukacie pomysłu na pokój dla dziewczynki? Koniecznie zerknijcie, co zmalowała dla Was projektanci marki FrogTape, Taniya Nayak i Tom Bury:

A na deser mamy dla Was poradę: JAK PRECYZYJNIE NAKLEIĆ FROG TAPE?

Krok 1

Naklej taśmę bezpośrednio na ścianę A wzdłuż narożnika ze ścianą B. W naszym wypadku ściana B będzie malowana na ciemny kolor.

Krok 2

Dociśnij dokładnie taśmę palcami aby najdokładniej przyczepiła się do podłoża (wypełniła wystające i wklęsłe miejsca).

Krok 3

Następnie użyj płaskiej szpachelki (lub noża) celem mocnego, dodatkowego dociśnięcia taśmy do powierzchni.