FB
Google Plus

Aktualności

Studio Koloru Benjamin Moore - jedyne takie miejsce w Częstochowie z najlepszymi farbami w Polsce!

Najlepsze farby w Polsce już w Częstochowie!

Niekiedy rozszerzenie oferty o produkty zupełnie nie związane z dotychczasowym profilem działalności firmy to doskonały sposób na zyskanie nowych Klientów i dalszy rozwój biznesu.

„Okno na świat, okno na design” czyli od producenta okien „TP Okna” do eleganckiego salonu wykończenia wnętrz „Studio Koloru”.

To historia firmy z Częstochowy, z salonem zlokalizowanym przy ul. Krótkiej 27A, która dołączyła do wyjątkowego grona autoryzowanych Dystrybutorów ekskluzywnej marki Benjamin Moore.„Niekiedy Klienci myślą, że zajmujemy się telekomunikacją, co może sugerować charakterystyczny skrót w nazwie TP OKNA. A my produkujemy świetną stolarkę budowlaną z PCV i aluminium już od 1998 roku. W ciągu tych kilkunastu lat istnienia wypracowaliśmy sobie solidną markę oraz zaufanie oddanych Klientów, tych indywidualnych jak i instytucjonalnych. Muszę przyznać, że znajomych nieco zadziwiła decyzja o rozszerzeniu oferty o…. farby. Widziałem ich miny, gdy po raz pierwszy z błyskiem w oku przedstawiałem swój nowy pomysł. Dlaczego akurat farby i dlaczego Benjamin Moore? Odpowiedź jest prosta. Nową kategorią produktów zamierzałem pozyskać dodatkową grupę Klientów. A znajomi projektanci nie mieli żadnej wątpliwości którą markę polecić. Jednogłośnie wskazali legendę – amerykańską markę Benjamin Moore” opowiada Paweł Kotas, właściciel firmy.

W częstochowskim salonie bardzo mocno zaznaczono obecność amerykańskiej marki.

W efekcie powstała elegancka przestrzeń w której zarówno projektanci, klienci indywidualni oraz wykonawcy w miłej atmosferze mogą dokonać najlepszego wyboru. 

„Powstanie salonu z farbami Benjamin Moore w Częstochowie w ramach rozwoju sieci dystrybucji było dla nas bardzo ważne. Do tej pory mieszkańcy miasta pozbawieni byli możliwości zakupu najbardziej innowacyjnych produktów dostępnych na polskim rynku. Klienci są coraz bardziej świadomi i wymagający, jednak z drugiej strony coraz bardziej wygodni. Trudno zatem oczekiwać, że dokonają zakupu farb w ościennym mieście pokonując ponad 100 km. Teraz jednak mają do pełnej dyspozycji niepowtarzalne palety kolorów, najzdrowsze farby z „0 LZO” w pełnej gamie odcieni (od bieli do czerni), opatentowane receptury oraz produkty o niespotykanych parametrach technicznych. I element równie istotny – doskonałą jakość obsługi połączoną z eleganckim klimatem salonu. Przykładamy ogromną wagę do wyboru Naszych Partnerów Biznesowych biorąc pod uwagę szereg czynników. Intuicja, która nigdy mnie nie zawodzi podpowiada, że i tym razem dokonaliśmy świetnego wyboru ;-)”z uśmiechem wyjaśnia Artur Nowak, Dyrektor marketingu Benjamin Moore Polska.

Oferta salonu „Studio Koloru” obejmuje również eleganckie tapety, efekty dekoracyjne (mi. in. marki Candis i Colorado), listwy i profile wykończeniowe oraz szeroki wachlarz okien, także tych o nietypowych, najdziwniejszych kształtach.

Z pewnością, z czasem firmowe portfolio zostanie rozszerzone o kolejne produkty związane z wykończeniem wnętrz.   
 
Spacerując lub jadąc samochodem ulicą Krótką trudno przeoczyć salon. Już na elewacji kamienicy w której się on znajduje widać wyraźnie zapowiedź firmowej oferty.

Wkrótce zakończone zostaną prace nad modyfikacjami strony firmowej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

Kliknij na ikonkę obok i dołącz do grona Fanów Studia Koloru!

STUDIO KOLORU BENJAMIN MOORE:
ul. Krótka 27A
42-200 Częstochowa
tel.: + 48 34 368 02 62
kom.: + 48 693 822 860
e-mail: salon@tp-okna.pl  
www.tp-okna.pl

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal