FB
Google Plus

Aktualności

SALON NINA - elegancki salon z tradycjami.

Firma „Salon Nina” to w zasadzie marka rozpoznawalna wśród poznańskich designerów i wykonawców. Doskonale znany punkt zlokalizowany przy ul. Dąbrowskiego 82 w Poznaniu w trakcie minionych lat wypracował sobie swoistą renomę.

Od tego roku drugi salon firmy – „Nina Arkada” (w Centrum Arkada) stał się odrębną, w pełni samodzielną jednostką. Zmiany poza strukturą firmy objęły również wystrój wnętrza i reklamę zewnętrzną salonu przy ul. Dąbrowskiego.  

Bogate portfolio firmy podzielono da dwie zasadnicze kategorie produktowe.

Pierwsza to farby, w której naczelne miejsce zajmuje ekskluzywna marka Benjamin Moore, drugą stanowią eleganckie tapety wszystkich uznanych marek światowych.

Oferta obejmuje również efekty dekoracyjne marek Candis, Texturline i Rival, profile dekoracyjne i listwy, narzędzia malarskie, w tym kanadyjskiej marki Richard, a także materiały uzupełniające (taśmy malarskie i folie ochronne).

„Nina” od wielu, wielu lat współpracuje ze znanymi poznańskimi (ale nie tylko) projektantami wnętrz.

Coroczne spotkania prowadzone w wyjątkowej atmosferze to doskonała okazja do poznania trendów panujących w świecie szeroko pojętego designu.
To specyficzna platforma wymiany poglądów i doświadczeń dla obu stron.   
 

„W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele zmian w aranżacji wnętrza oraz na zewnątrz salonu, które podkreślają charakter naszej firmy, rodzaj oferty i grupę Klientów do których ją kierujemy. To bardzo ważne. Szczególnie zadbaliśmy o silniejsze wyeksponowanie najważniejszej dla nas marki farb, mowa o marce Benjamin Moore. Wnętrze i elewacja zyskały specyficzny klimat i mamy nadzieję na ich pozytywny odbiór przez odwiedzających nas Klientów. Doskonale wiemy, że jednym z najważniejszych elementów najwyższej jakości obsługi jest pełna wiedza produktowa, wykraczająca poza ogólnie przyjęty zakres. Od naszego salonu oczekuje się czegoś więcej – znajomości zagadnień natury kolorystycznej, podstaw aranżacji przy profesjonalnej orientacji w zagadnieniach stricte technicznych i technologicznych.”tłumaczy Włodzimierz Krupiński, właściciel firmy.   

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

SALON NINA

ul. Dąbrowskiego 82
60-529 Poznań
tel.: +48 61 847 27 76
fax: +48 61 847 53 07
e-mail: farby@nina.com.pl  
www.nina.com.pl
 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal