FB
Google Plus

Aktualności

Multidesign w Gronie Dystrybutorów marki Benjamin Moore.

Elegancki salon sprzedaży na powierzchni 3000 m², szerokie portfolio ekskluzywnych produktów i jasna wizja rozwoju.

Oto Multidesign, oddział firmy Multi-Form, zlokalizowany w Tychach przy ul. Metalowej 4 , który dołączył do autoryzowanego Grona Dystrybutorów legendarnej marki Benjamin Moore.

„Firma Multi-Form działa od 1995 roku. Stworzyliśmy sieć 18 punktów sprzedaży i oferujemy produkty liderów poszczególnych kategorii - od materiałów budowlanych, poprzez bramy, drzwi, okna, panele i podłogi drewniane, lampy, karnisze i rolety, panele ścienne, tapety, dywany. Pomysł na stworzenie eleganckiego salonu w Tychach pod nazwą „Multidesign” to odpowiedź na aktualne trendy i potrzeby rynkowe. Mowa o produktach z segmentu premium. Ponadto w naszym dotychczasowym portfolio brakowało jednego ważnego elementu ? farb. Myśląc o dotarciu do wymagających Klientów poszukiwaliśmy marki, która najlepiej wpisze się w nasze założenia. Wspomagani licznymi sugestiami zaprzyjaźnionych designerów, wybraliśmy amerykańską markę Benjamin Moore” - tłumaczy Prezes Zarządu firmy, Jacek Kania.  

Na pokaźnej przestrzeni salonu powstała atrakcyjna strefa dla marki Benjamin Moore wraz z ekspozytorami kolorów, z wygodną przestrzenią wypoczynkową dla odwiedzających Klientów.


Na ścianach pojawiła się charakterystyczna szaro-malinowa kolorystyka, przestrzenny logotyp, zdjęcia aranżacyjne i barwne kwiaty Aura.

Koordynacja wszystkich prac związanych ze stworzeniem stref dla marek z szerokiego portfolio produktów Multidesign  było niełatwym zadaniem.
Oto jak cały ten proces wspomina Kierownik Zespołu, Izabela Zawadzka.

 

 

„Otrzymałam poważne zadanie polegające na skoordynowaniu powstania całego salonu ekspozycyjnego. Zawsze optymistycznie patrzę na świat, stąd pomimo ogromu terminów, ustaleń, spotkań, niezliczonych godzin spędzonych na rozmowach telefonicznych i przed ekranem komputera oraz nieuniknionych problemów organizacyjnych, relatywnie w krótkim czasie powstała spójna, elegancka ekspozycja.  Równie ważnym zagadnieniem było przygotowanie mojego Zespołu do najlepszej obsługi Klientów. Zadbałam o to, aby osoby dedykowane poszczególnym grupom produktowym uczestniczyły w szkoleniach wszystkich producentów. Pamiętam kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się na miejscu z przedstawicielami marki Benjamin Moore, ich oczom ukazała się pusta przestrzeń jedynie z wykończoną, błyszczącą posadzką. Ustaliliśmy wszystkie szczegóły aranżacji strefy BM i w kolejnych etapach stworzyliśmy bardzo atrakcyjną ekspozycję. Generalnie bardzo miło wspominam współpracę z producentami, a przede wszystkim budowanie relacji biznesowych i personalnych. To również test na rzetelność i profesjonalizm przedstawicieli poszczególnych marek”.
     

Wkrótce zamieszczone zostaną stosowne informacje dotyczące produktów Benjamin Moore na firmowej stronie Multi-Design.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!MULTIDESIGN
ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
kom.: +48 722 358 000
e-mail: dekoracje@multidesign.com.pl 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal