FB
Google Plus

Aktualności

KOLOR Tarnów w Wyjątkowym Gronie Dystrybutorów marki Benjamin Moore

Bardzo dobrze znana i rozpoznawalna w regionie firma, energiczni, uśmiechnięci Właściciele z jasno określoną strategią rozwoju biznesu, atrakcyjne studio sprzedaży farb oraz elegancki salon łazienek. 
Oczywiście mowa o firmie KOLOR z Tarnowa zlokalizowanej przy ul. Jana Kochanowskiego 41 i 47a. 
 
W ostatnim czasie oferta studia farb rozszerzona została o ekskluzywną markę – legendę, amerykańskie farby Benjamin Moore. 
Tym samym firma KOLOR dołączyła do grona autoryzowanych Partnerów Benjamin Moore Polska, wyłącznego przedstawiciela wspomnianej marki w Polsce.  
 
Na początku 2016 roku Właściciele spełnili swoje marzenie otwierając nowy, elegancki salon łazienek. W dotychczasowym punkcie sprzedaży stworzono przestrzenne studio farb. 
 
Firma Kolor istnieje na rynku od roku 2004 i specjalizuje się w sprzedaży płytek ceramicznych, farb, efektów dekoracyjnych, m.in. marki Candis, bardzo modnego betonu architektonicznego Colorado, tapet i chemii budowlanej. Obsługuje Klientów z regionu Małopolski oraz Podkarpacia. 
KOLOR współpracuje zarówno z producentami oferowanych produktów, jak i szerokim gronem projektantów oraz firm wykonawczych. Firma organizuje szkolenia, a dla stałych Klientów proponuje specjalne rabaty. Przede wszystkim jednak zapewnia miłą i profesjonalną obsługę, indywidualne doradztwo w zakresie wyboru farb oraz usługę aranżacji łazienek w programie CADDecor.
 
Oddajmy głos Właścicielowi firmy:  „Nasz nowy salon łazienek to szczególny projekt – spełnienie naszych marzeń. To nasz osobisty sukces, mój i mojej żony Agnieszki, dzięki któremu możemy zapewnić kompleksową ofertę dla Klientów poszukujących nie tylko farb i tynków ale pełnego asortymentu wyposażenia łazienek.  
Teraz rozdzieliliśmy sprzedaż i dysponujemy większą przestrzenią w salonie farb. A co do marki Benjamin Moore, cóż – nazwa mówi sama za siebie i kojarzy się z segmentem Premium. Naturalnie promocja nowej marki w portfolio wymaga określonego czasu. W tym wypadku dużą rolę odgrywa tzw. marketing szeptany. Opinie Klientów przekazywane znajomym to najlepsze forma reklamy” – wyjaśnia Krzysztof Ryś.  
 
W salonie farb od wejścia widać markę Benjamin Moore. Stworzono elegancką przestrzeń w której projektanci, klienci indywidualni oraz wykonawcy poczują się komfortowo i dokonają najlepszych wyborów. 
 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów! 
 
KOLOR Studio Farb 
ul. Jana Kochanowskiego 41
33-100 Tarnów
tel.: +48 14 626-26-28
e-mail: farby@farbykolor.com.pl
www.farbykolor.com.pl
 
KOLOR Salon Łazienek
ul. Jana Kochanowskiego 47a
33-100 Tarnów
   
 Kliknij na ikonkę obok i dołącz do grona Fanów KOLOR Tarnów! 

 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal