FB
Google Plus

Aktualności

Elegancki salon sprzedaży ADVENTURE DESIGN w Białej Podlaskiej

Dla każdego biznesmena najważniejsza jest jasno wytyczona strategia i żelazna konsekwencja w dążeniu do celu.  

Właściciel showroomu "Adventure Design" zlokalizowanego przy ul. Moniuszki 28  w Białej Podlaskiej doskonale wiedział jak stworzyć atrakcyjną ofertę w segmencie Premium przeznaczoną dla najbardziej wymagających Klientów.    

Dwupoziomowy, przestronny i elegancki salon, szerokie portfolio ekskluzywnych produktów, dostosowywane do najnowszych trendów w designie i aranżacji architektury.  

W salonie Adventure Design Klienci znajdą farby amerykańskiej, legendarnej marki Benjamin Moore, bogaty wachlarz dekoracyjnych efektów ściennych, paneli dekoracyjnych, okładzin kamiennych, elementów wyposażenia łazienek, kuchni oraz elementów służących szeroko pojętej aranżacji wnętrz.  

Ofertę wyróżniają modne panele dekoracyjne MSD, stwarzające szerokie możliwości, których wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest właśnie Adventure Design.

Opisane panele to doskonałe narzędzie aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Niesamowicie wiernie imitują naturalne mury ceglane, drewniane, łupkowe oraz beton.
Panele mogą być również stosowane na elewacjach budynków, a wykonano je ze specjalnego rodzaju żywicy i naturalnej mączki kamiennej na odpowiednio przygotowanym nośniku ze sprężystego i co bardzo ważne lekkiego włókna szklanego. Na powyższej fotografii przedstawiono imitację starego muru ceglanego „Ladrillo Loft classic”, gdzie poszczególne panele poziome mają wymiary 3.29 m x 1.27 m, a pionowe 1.33 m x 3.30 m.  
 
Z kolei na zdjęciu poniżej widać z kolei fragment ściany wykończonej bardziej przestrzennym, a  przez to wyrazistym efektem „Rustica cobriza” do złudzenia przypominającym mur z surowego, ciosanego kamienia naturalnego. 
 
„Jesteśmy również wyłącznym przedstawicielem w naszym kraju okładzin z naturalnego kamienia łupkowego marki „StoneslikeStones”. Bardzo interesująca jest technologia jego wykonania. Otóż wierzchnią jej warstwę stanowi prawdziwy kamień, naklejony za pomocą wyjątkowo wytrzymałego i elastycznego kleju na podłoże z włókna szklanego. Uzyskana w ten sposób, relatywnie lekka okleina jest praktycznie nie do odróżnienia pod względem wizualnym od naturalnej, masywnej płyty kamiennej. Jest za to oczywiście wygodniejsza w montażu, nieporównywalnie mniej narażona na uszkodzenie i lżejsza. Po impregnacji materiał może być stosowany w łazienkach lub innych wnętrzach o podwyższonej wilgotności. Wersja transparentna okładziny Translucent pozwala na bardzo efektowne podświetlenie płyt przez co można uzyskać efekt płonącego wręcz kamienia” – wyjaśnia Artur Kuba, Właściciel ADVENTURE DESIGN. 
 
 
W tym klimatycznym salonie nikt się nie spieszy, a w wygodnej przestrzeni wypoczynkowej Gości częstuje się pyszną aromatyczną kawą. 
 
 
Na piętrze salonu wyeksponowano bardzo szeroką gamę elementów dekoracyjnych służących końcowej aranżacji wnętrz. Tutaj wśród stylowych lamp i żyrandoli, ceramiki, zegarów ściennych, ozdób, obrazów, akcesoriów kuchennych i łazienkowych każdy znajdzie coś dla siebie. 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów! 
 
ADVENTURE DESIGN
ul. Moniuszki 28
21-500 Biała Podlaska
tel.: +48 83 352 52 82
www.adventure-design.pl 
e-mail: adventure.design@wp.pl
 
 Kliknij na ikonkę obok i dołącz do grona Fanów Adventure! 
 

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal