FB
Google Plus

Aktualności

Ekskluzywne nowości w portfolio B.M. Polska

W bogatym portfolio marek, których wyłącznym dystrybutorem jest B.M. Polska, pojawili się trzej nowi gracze: Blue Mountain, Bernard Reyn i Richard. Jest to element długofalowej strategii firmy B.M. Polska, która zakłada systematyczne uzupełnianie oferty o produkty dekoracyjne z różnych segmentów rynku wnętrzarskiego. Kryterium wyboru nowych marek stanowi najwyższa jakość prezentowanych przez nie produktów, która gwarantuje pełną satysfakcję klientów B.M. Polska.

Blue Mountain to producent eleganckich tapet do wnętrz. Ofertę firmy wyróżnia bardzo wysoka jakość produktów oraz czytelny i wygodny system ekspozycji. Wszystkie tapety podzielone są zarówno kolorystycznie, jak i tematycznie, co zdecydowanie ułatwia wybór właściwego produktu. Kreatywność firmy oraz autorski system kontroli jakości sprawiły, że Blue Mountain zdobył pozycję niekwestionowanego lidera w Ameryce Północnej w segmencie tapet z 28% udziałem w rynku.

Kolejną nowością w ofercie B.M. Polska są eleganckie tkaniny holenderskiej firmy Bernard Reyn. Na polskim rynku dostępne są materiały marek Reynaldo oraz Bernard tego renomowanego producenta. Materiały zasłonowe i obiciowe spod znaku Bernard Reyn charakteryzuje oryginalna stylistyka, a także wysoka jakość użytych surowców, która decyduje o ich wyjątkowej trwałości.

Richard to renomowany, kanadyjski producent narzędzi ręcznych służących do malowania, tapetowania oraz przygotowywania podłoża. Firma posiada w ofercie ponad 1 200 produktów, w tym bardzo szeroki wybór najwyższej jakości pędzli, wałków, szpachelek, skrobaków itp. W przyszłym roku Richard będzie obchodził 120 urodziny. Bogata historia marki pozwala na umiejętne łączenie doświadczenia i tradycji z innowacyjnymi rozwiązaniami. Rocznie na całym świecie sprzedaje się ok. 12 milionów produktów sygnowanych logotypem Richard. Znakiem rozpoznawczym kanadyjskiej firmy jest charakterystyczna żółto-zielona kolorystyka oraz nowatorskie pomysły, które usprawniają wykonywanie prac remontowych.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marek Blue Mountain, Bernard Reyn i Richard, jest firma B.M. Polska. Produkty powyższych firm dostępne są w salonach firmowych oraz wybranych punktach dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.bmpolska.com.

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal