FB
Google Plus

Aktualności

Benjamin Moore Paints i DECORADOR - wnętrzarski duet

Zgodnie z zawartym porozumieniem, od 1 kwietnia br. klienci salonów firmowych DECORADOR mogą zamawiać farby marki Benjamin Moore Paints. Pracownicy salonów udzielą fachowego wsparcia technicznego, a stylistki z DECORADOR Pracowni ,pracujące w ramach Usługi Dekoracji Wnętrz, pomogą w wyborze kolorów z palety Benjamin Moore Paints, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalnego charakter i zaspokoją najbardziej wyszukane upodobania klientów. Ponadto osoby posiadające karty programu lojalnościowego DECORADOR – DECO Club otrzymają atrakcyjny rabat na zakup produktów Benjamin Moore Paints w salonie B.M. Polska przy ul. Połczyńskiej 100 w Warszawie. Podpisane porozumienie o współpracy zakłada również wzajemną promocję marek DECORADOR i Benjamin Moore Paints za pośrednictwem stron internetowych oraz drukowanych materiałów informacyjnych.

Pomimo, że porozumienie podpisane zostało w prima aprilis obie strony bardzo poważnie traktują nawiązaną współpracę i z uznaniem wypowiadają się o nowych partnerach. „W naszych działaniach biznesowych współpracujemy jedynie z tymi markami, które charakteryzuje najwyższa jakość i które gwarantują zadowolenie naszych klientów. Marka Benjamin Moore Paints niewątpliwie spełnia oba te warunki” – mówi Anna Zapał – Dyrektor Projektów Strategicznych DECORADOR. „Obecność marki Benjamin Moore Paints w salonach DECORADOR jest naturalną odpowiedzią na oczekiwania klientów. Teraz podczas aranżacji wnętrz, oprócz zmian opartych na dotychczasowym asortymencie salonów DECORADOR, możliwy będzie również wybór nowej kolorystyki ścian i sufitów” – dodaje Artur Nowak – Dyrektor Marketingu B.M. Polska.

Porozumienie zostało podpisane na czas nieokreślony. Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w renomowanych sklepach na terenie całego kraju. Lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronach internetowych www.benjaminmoore.pl oraz www.decorador.pl.

O firmie:
DECORADOR to sieć sklepów z artykułami do dekoracji i wyposażenia wnętrz, której oferta stanowi zaproszenie do wyrażenia własnego stylu poprzez dekorowanie otoczenia. Oprócz produktów regularnych i na specjalne zamówienie DECORADOR oferuje szereg usług związanych z dekoracją wnętrz, jak Usługa Dekoracji Wnętrz, Porada Internetowa, Usługa Pomiaru Okien czy Usługa Montażu Rolet. Właścicielem sieci sklepów DECORADOR jest firma GlobalDom Sp. z o.o.

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal