FB
Google Plus

Marki

Walka z czasem? Już nie...

Wcale nie musisz walczyć z czasem! Innowacyjne taśmy malarskie kanadyjskiej marki Painter's Mate Green możesz pozostawić na ścianie 8, a nawet 30 dni.

Bez obawy - taśmy usuniesz bez uszkodzenia malowanej powierzchni. Taśmy Painter's Mate Green posiadają specyficzny odcień zieleni, zastrzeżony przez producenta, by podkreślić ich najwyższą jakość i wyróżnić na tle konkurencyjnych produktów.

Dzięki temu, że maksymalnie wydłużony został czas, w jakim taśma może pozostać na ścianie, znacznie łatwiej zaplanować remont.

Teraz z odpowiednim wyprzedzeniem zabezpieczysz wybrane krawędzie ścian i inne elementy, a malowanie możesz rozpocząć nawet kilka dni później. Wszystko za sprawą innowacyjnej technologii produkcji kleju i specjalnie dobranego papierowego nośnika taśmy. Zależnie od „mocy” kleju taśma może mieć nieco inne zastosowanie.  

Uniwerslana czy delikatna? Jak dobrać odpowiednią taśmę?

Bardziej uniwersalną 8-dniową taśmę „Painter's Mate Green® 8-Day Painting Tape” możesz nakleić nie tylko na ścianę, ale także na drewno, szkło, czy tworzywa sztuczne.

Taśma nadaje się do wszystkich rodzajów farb i lakierów (wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych). Poza tym dostępna jest aż w czterech szerokościach: 48, 24, 36 i bardzo pożądanej 6 mm. Ta ostatnia z pewnością ułatwi wykonywanie ulubionych efektów dekoracyjnych, np. imitacji fug cegły, czy spoin kamienia.


30-dniowa - „Painter's Mate Green® Delicate Painting Tape” ma nieco zredukowaną moc kleju, a zatem przyczepność, przez co idealnie nadaje się do delikatnych powierzchni, jak świeże wymalowania, aplikacji czasochłonnych efektów dekoracyjnych, czy tapet.

Nie ma ryzyka, że taśma po takim czasie stwardnieje, klej pozostanie na podłożu, czy zrywając ją ze ściany odejdzie wraz z farbą.

Wyłączny dystrybutor marek:

Zastrzeżenia prawne. Designed by eFRESH. Powered by CMS HYDRAportal